Аккумуляторная машинка для стрижки волос 600мАh со сменными насадками 4шт 5Вт VGR V-952 Черный





Аккумуляторная машинка для стрижки волос 600мАh со сменными насадками 4шт 5Вт VGR V-952 Черный - Led дисплей
Бездротова машинка тример VGR V-952 поєднує машинку для стрижки волосся та бороди зі змінними 4 насадками (1,5 мм, 3 мм, 6 мм, 9 мм). Використовуючи сам тример без насадки, ви зможете створити рівні контури стрижки, або стрижку з мінімальним зрізом під нуль, підголити баки або вибрати шию.
Використовуючи сам тример, ви зможете створити рівні контури стрижки, підголити баки або вибрати шию.
Крім того, його можна використовувати для видалення надмірної рослинності на тілі. Ергономічний, легкий і компактний дизайн дозволяє легко володіти інструментом навіть новачкові.
Машинка для стрижки волосся VGR відрізняється міцним корпусом, стійким до дії вібрації, низьким рівнем шуму, стильним дизайном, плавним ходом гострих лез, зручністю та тривалим терміном експлуатації.
У комплекті є зарядний шнур USB, а також щіточка для очищення.
Переваги VGR V-952:
- Обладнана лезами з нержавіючої сталі, що гарантують акуратний рівний зріз, вона акуратно зрізає волоски, не залишаючи якихось слідів на чутливій шкірі;
- Акумулятор дозволять тримеру працювати автономно протягом 90 хвилин, і машинка може працювати від мережі;
- Вона функціональна та проста в управлінні;
- Має водонепроникний міцний корпус, стійкий до дії вібрації, низький рівень шуму;
- Має стильний дизайн;
- Зручно лягає в руці та має легку вагу;
- Ідеальний помічник у відрядженнях.
Характеристики VGR V-952:
- Тип: Машинка для стрижки бороди та вусів;
- Тип живлення: акумулятор або від мережі 220 Вт;
- Потужність: 5 Вт;
- Живлення: акумулятор 600 мАч;
- Час зарядки: 1,5 год;
- Час роботи від акумулятора: 90 хв (після повної зарядки);
- Матеріал лез: нержавіюча сталь;
- Кількість змінних насадок: 4 (1,5 мм, 3 мм, 6 мм, 9 мм);
Комплектація VGR V-952:
- Машинка для стрижки бороди та вусів VGR;
- 4 насадки (1,5 мм, 3 мм, 6 мм, 9 мм);
- Олія для змащування ножів;
- Щітка для очищення;
- Кабель для заряджання;
- Інструкція (англ.);
- Фірмова подарункова коробка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VGR |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Количество насадок | 4 |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Количество установок длины | 4 |
| Минимальная длина стрижки | 1.5 мм |
| Максимальная длина стрижки | 9 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Ширина лезвия | 40 мм |
| Тип элементов питания | Li-Ion |
| Время работы от аккумулятора | 90 мин |
| Время заряда аккумулятора | 1.5 час |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Щеточка для чистки | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Вес | 0.27 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Пользовательские характеристики | Аккумуляторная машинка для стрижки волос 600мАh со сменными насадками 4шт 5Вт VGR V-952 Черный |
- Цена: 1 035 ₴





