Потужний якісний фен для сушіння укладання волосся Promotec PM 2300 3000 W електрофен з дифузором
Топ продаж








Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужний якісний фен для сушіння укладання волосся Promotec PM 2300 3000 W електрофен з дифузором
Професійний фен допоможе швидко висушити та красиво укласти волосся будь-якої довжини.
Дана модель практична та зручна у використанні, забезпечена насадкою-концентратором та насадкою-дифузором.
Якісний фен стане вашим індивідуальним помічником у створенні неповторних образів із турботою про волосся.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- легкий та компактний - одна з важливих характеристик для тривалої роботи
- дозволяє виглядати стильно в будь-якій ситуації та бути готовою до будь-якого повороту подій
- оснащений потужним електричним двигуном
- створює оптимальний повітряний потік для дбайливого сушіння волосся
- функція холодного обдування використовується кожним професійним перукарем
- оснащений сітчастим знімним сталевим фільтром та потужним електричним двигуном
- наявність концентратора дасть вам можливість створювати безліч усіляких цікавих зачісок
- наявність дифузора дасть вам можливість створювати безліч хитромудрих локонів і створювати об'єм
- на рукоятці передбачена петля для підвішування, що дозволяє зберігати фен у ванній кімнаті чи спальні
- має захист від перегріву – тим самим продовжує термін служби пристрою
- надійний мережевий шнур дозволяє безпечно користуватися пристроєм під час роботи від мережі 220 В
- ефективне сушіння волосся на професійному рівні
- має стильний сучасний дизайн
- забезпечуючи максимальну зручність навіть за тривалої роботи
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- фен
- 2 насадки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Promotec |
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 3000 Вт |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Холодний обдув | Так |
| Режим Турбо | Ні |
| Турмалінове покриття | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | Більше 2000 Вт |
| Вид насадки | Концентратор, Дифузор |
| Петля для підвішування | Так |
| Довжина мережевого шнура, (м) | 1,5 |
| Продуктивність | 3000 Вт |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Новий, б/в | Новий |
| Подача холодного повітря | Є |
- Ціна: 917,70 ₴
