Потужний якісний фен для сушіння укладання волосся Maestro MR 221 електрофен
Топ продаж








Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужний якісний фен для сушіння укладання волосся Maestro MR 221 2300 W електрофен з концентратором
Професійний, якісний фен допоможе дбайливо та швидко висушити волосся будь-якої довжини.
Дана модель практична та зручна у використанні, забезпечена насадкою-концентратором, яка дозволяє спрямовувати потужний потік повітря точно на те пасмо, яке необхідно укласти або підняти біля коріння.
Якісний фен стане вашим індивідуальним помічником у створенні неповторних образів із турботою про волосся.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- дозволяє виглядати стильно в будь-якій ситуації та бути готовою до будь-якого повороту подій
- легкий та компактний - одна з важливих характеристик для тривалої роботи
- оснащений потужним електричним двигуном
- створює оптимальний повітряний потік для дбайливого сушіння волосся
- функція холодного обдування використовується кожним професійним перукарем
- наявність концентратора дасть вам можливість створювати безліч усіляких цікавих зачісок
- на рукоятці передбачена петля для підвішування, що дозволяє зберігати фен у ванній кімнаті чи спальні
- надійний мережевий шнур дозволяє безпечно користуватися пристроєм під час роботи від мережі 220 В
- ефективне сушіння волосся на професійному рівні
- має стильний сучасний дизайн
- забезпечуючи максимальну зручність навіть за тривалої роботи
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- фен
- 1 насадка концентратор
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 2300 Вт |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Холодний обдув | Так |
| Турмалінове покриття | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | Більше 2000 Вт |
| Колір | Чорний |
| Довжина мережевого шнура, (м) | 1,2 |
| Продуктивність | 3000 Вт |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Вид насадки | Концентратор |
| Новий, б/в | Новий |
| Подача холодного повітря | Є |
| Петля для підвішування | Так |
- Ціна: 2 225 ₴
