Мікрохвильова електронна піч Grunhelm 20MX921-S маленька мікрохвильовка
Топ продаж
-50%




У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мікрохвильова електронна піч Grunhelm 20MX921-S маленька мікрохвильовка
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX921-S стане відмінним вибором займе своє гідне місце в кожному будинку. Зручна і проста у використанні модель чудово поєднує в собі широкий і відмінно продуманий функціонал, ергономічну конструкцію і доступну вартість. Модель проста у використанні і обслуговуванні, легко чиститься і миється.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Виробник : Grunhelm
- Тип: Звичайна
- Потужність : 700 Вт
- Обсяг 20 л
- Тип управління : електронне, з електронним перемикачем
- Діаметр піддону: 25.5 см
- Рівнів потужності: 5
- таймер : 100 хвилин
- Розморожування: Так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип управління | Електронне |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Об`єм | 20 л |
| Гриль | Так |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Режим Турбо | False |
| Імпульсний режим | False |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 200 |
| Потужність | 300 Вт |
| Тип | Ручний |
| Сфера використання | Для дому |
| Потужність, Вт | 300 - 550 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Механіка змішування | Коливальний механізм |
| Турборежим | Немає |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість насадок | 4 |
| Тип міксера | Ручний |
- Ціна: 5 967 ₴
