Хороший прасувальний парова праска DT 1127 Domotec з керамічним покриттям підошви для прасування одягу 2400 Вт
-50%




У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Праска прасувальний паровий DT 1127 Domotec з керамічним покриттям підошви 2400 Вт
Праска з керамічної підошвою Domotec DT 1127 антипригарній серії DT характеризуються високою надійністю і довговічністю, так як в них використовується високоякісна і надійна електронна начинка, а корпус виконаний з якісної товстої пластмаси і Soft Touch компонентів

Характеристика:
- Номінальна напруга 220-230 Вольт.
- Номінальна частота 50 герц.
- Потужність 2400 Вт.
- Довжина підошви 23,5 див.
- Резервуар з рекомендованим наповненням 300 мл.
- Керамічна підошва.
Режими:
- Розбризкування води.
- Суха прасування.
- Паровий удар.
- Вертикальне відпарювання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал підошви праски | кераміка |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Побутової |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 14 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Мірний стакан | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Суха прасування | Так |
| Функція розбризкування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальне відпарювання тканин | Так |
| Довжина мережевого шнура, (м) | 1,6 |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Об'єм ємності для води, мл | 100 |
| Підошва | Кераміка |
| Розпилювач води | Так |
| Сухе прасування | Так |
| Кульове кріплення шнура | Так |
- Ціна: 790 ₴
