Тонка дрібна плойка для афро кучерів Geemy Gm-2861 афро кучері конусної плойкою афрокудрі
Топ продаж










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тонка дрібна плойка для афро кучерів Geemy Gm-2861 афро кучері конусної плойкою афрокудрі
Плойка Geemy GM 2861 - професійна плойка, що створює чудові локони в домашніх умовах за кілька секунд.З її допомогою, ви зможете зробити найкрасивіші зачіски у себе вдома, при цьому заощаджуючи час та гроші на походи в салони.
Плойка Geemy GM 2861 призначена для створення невеликих акуратних локонів, надаючи волоссю додатковий об'єм, при цьому зберігаючи волосся здоровим. Адже плойка нагрівається до 220 С, що залишається температурним режимом, що щадить, але дозволяє формувати зачіску.
Характеристика:
- Можливість ставити зручну температуру;
- Тип живлення: Мережа 220 В; 50-60Hz;
- Максимальна температура нагріву: від 120 до 220 °С
- Потужність: 30Вт;
- Обертовий шнур;
- індикатор роботи (LED екран);
- Швидкий нагрів (45 с).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geemy |
| Тип | Плойки |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Керамічне покриття | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр щипців | 9 мм |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Максимальна температура нагріву | 220 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 120 град. |
| Час нагрівання до потрібної температури | 45 сек |
| Функція пам'яті | Ні |
- Ціна: 1 527 ₴
