Потужний якісний фен для сушіння укладання волосся Kemei KM 8896 фен з дифузором





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фен Kemei Km-8896 — це високотехнологічний прилад, розроблений з урахуванням потреб професійних стилістів та перукарів.
Професійний AC двигун змінного струму з тривалим терміном служби потужністю 4000 Вт забезпечує швидке сушіння волосся та ефективне укладання, тоді як іонізатор сприяє природному зволоженню волосся.
Ефективний, безпечний і простий в експлуатації фен Kemei Km-8896 гарантує професійні результати безпосередньо у вас вдома. Оснащений двома професійними вузькими насадками-концентраторами для укладання, насадкою-дифузором для надання еластичності локонам та об'єму. Підходить для всіх типів волосся. Ідеально підходить для неслухняного, сухого і ламкого волосся.2 швидкості, 3 температури. Професійний кабель: 2 м.
Характеристики:
- Виробник: Kemei
- Модель: Km-8896
- Технологія Oxy-Active
- 3 режими швидкості повітряного потоку
- Режим холодного повітря
- 2 насадки-концентратори повітряного потоку
- Дифузор для надання об'єму в комплекті
- Потужність 4000 Вт
- Компактний розмір
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kemei |
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 1800 Вт |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Холодний обдув | Так |
| Режим Турбо | Ні |
| Турмалінове покриття | Ні |
| Функція іонізації | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | Більше 2000 Вт |
| Вид насадки | Концентратор |
| Колір | Чорний |
| Петля для підвішування | Так |
| Довжина мережевого шнура, (м) | 2 |
| Продуктивність | 3000 Вт |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Новий, б/в | Новий |
| Подача холодного повітря | Є |
- Ціна: 1 324,80 ₴




