Електрична духовка Magio MG-251, 45 літрів, 1900W, маленька піч
Новинка










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична мінідуховка Magio MG-251, 45 літрів, 1900W, маленька піч
Компактна електропіч MG-251 потужністю 1900 Вт забезпечує оптимальний результат приготування. Внутрішній об'єм становить 45 літрів, чого цілком вистачить, якщо ви плануєте готувати страви для своєї родини. 6 автоматичних режимів дають змогу готувати безліч найрізноманітніших страв. Прилад обладнаний регулятором температури 70-230 °C і таймером на 60 хвилин. Режим конвекції рівномірно розподіляє тепло всередині приладу, піч працює як конвекційна духовка. У комплекті є все необхідне для готування: піддон, знімна решітка, знімна ручка.
Характеристики:
- Потужність: 1900 Вт
- Внутрішній об'єм: 45 л
- Кількість режимів приготування: 6
- Режим конвекції
- Регулятор температури: 70-230°С
- Зовнішній розмір печі: 585x400x355 мм
- Венyтренічне покриття печі: Оцинкована сталь
- Таймер: 60 хв
- Вимкнення: Автоматичне
- Звуковий сигнал
- Лампа внутрішньої підсвітки
- Електроживлення: 220-240 В 50/60 Гц
- Аксесуари: Піддон, знімна решітка, знімна ручка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Тип управління | Електронне |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 1900 Вт |
| Об`єм | 45 л |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Вбудована техніка | НІ |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Режим Турбо | False |
| Імпульсний режим | False |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 200 |
| Потужність | 300 Вт |
| Тип | Ручний |
| Сфера використання | Для дому |
| Потужність, Вт | 300 - 550 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Механіка змішування | Коливальний механізм |
| Турборежим | Немає |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість насадок | 4 |
| Тип міксера | Ручний |
- Ціна: 12 572 ₴
