Мікрохвильова піч Maestro MR 730 маленька мікрохвильовка
Топ продаж
-50%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мікрохвильова піч Maestro MR 730 маленька мікрохвильовка
Мікрохвильова піч Maestro MR 730 призначена для розігрівання та приготування простих страв, а також для розморожування продуктів. Потужність мікрохвильової печі — 700 Вт регулюється за допомогою перемикача в 5 режимах. Регулювання потужності дає змогу готувати в мікроволичній печі різноманітні продкти. Мікрохвильова піч обладнана функцією автоматичного вимкнення та таймером 30 хвилин. Мікрохвильовка за об'єму 10,5 л має невеликі габарити, завдяки якій вона займає небагато місця. Корпус виготовлений із пластику білого кольору. Скляне віконце та підсвітка дає змогу стежити за процесом приготування.
Характеристики:
- Потужність 700 Вт
- Об'єм (л): 20
- Довжина (см): 45
- Висота (см): 25
- Ширина (см): 31,5
- Органи керування поворотні
- Поворотний столик є
- Рівней потужності 5
- Функції
- розморожування
- Відкривання бічне
- Відчинення дверцят кнопка
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Maestro |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Гриль | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Режим Турбо | False |
| Імпульсний режим | False |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 200 |
| Потужність | 300 Вт |
| Тип | Ручний |
| Сфера використання | Для дому |
| Потужність, Вт | 300 - 550 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Механіка змішування | Коливальний механізм |
| Турборежим | Немає |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість насадок | 4 |
| Тип міксера | Ручний |
- Ціна: 4 709 ₴
