Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX701-B мікрохвильова піч 800 Вт Чорна





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX701-B класична мікрохвильова піч з таймером 20 літрів 800 Вт Чорна
Класична мікрохвильова піч Grunhelm 20MX701-B – прилад, за допомогою якого ви зможете швидко та комфортно підігрівати та готувати їжу, а також розморожувати продукти. Внутрішня поверхня робочої камери моделі об'ємом 20 літрів покрита міцною і легкоочисною емаллю.
У Grunhelm 20MX701-B встановлений поворотний столик-піддон діаметром 245 мм, на якому контейнер з їжею повертатиметься, щоб його вміст швидко та рівномірно нагрівався.
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX701-B виконує нагрівання їжі за допомогою НВЧ-випромінювача потужністю 800 Вт. Рівень енергії, що генерується, регулюється 6 ступенями за допомогою механічного поворотного перемикача. Таймер на 30 хвилин дозволить задавати час нагріву, приготування чи розморожування.
Характеристики Grunhelm 20MX701-B:
- Тип: звичайна
- Потужність: 800Вт
- Напруга/частота, В/Гц: 220/50
- Мікрохвильова частота, Гц: 2450
- Об'єм: 20л
- Управління: механічне
- Кількість рівнів потужності: 6
- Кількість режимів підігріву: 5
- Функція розморожування: є
- Таймер роботи: до 30 хв.
- Діаметр піддону, мм: 245
- Поворотний піддон: так
- Колір білий
- Габарити: 44,8 х24, 5х32, 9 см
- Вага, кг: 9,5
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | GRUNHELM |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Режим Турбо | False |
| Імпульсний режим | False |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 200 |
| Потужність | 300 Вт |
| Тип | Ручний |
| Сфера використання | Для дому |
| Потужність, Вт | 300 - 550 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Механіка змішування | Коливальний механізм |
| Турборежим | Немає |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість насадок | 4 |
| Тип міксера | Ручний |
- Ціна: 7 417 ₴



