Мікрохвильова піч Liberton LMW-2078M Соло мікрохвильова піч 700Вт 20л Срібляста





Мікрохвильова піч Liberton LMW-2078M Соло мікрохвильова піч 700Вт 20л Срібляста - 6 рівнів потужності
Мікрохвильова піч Liberton LMW-2078M виконана в класичному сталевому кольорі, має приємний вигляд, негроміздкі габарити. Тому ця мікрохвильова піч легко розміститься на вашій кухні, ставши її справжньою окрасою. Модель потішить вас не лише зовнішніми перевагами. Вона дуже функціональна і впорається з масою повсякденних кухонних завдань, таких як: розморожування, розігрів, приготування їжі. З її допомогою ви зможете приготувати страву об'ємом до 20 літрів, а 6 режимів потужності допоможуть зорієнтуватися, який із них застосувати.
Мікрохвильова піч має якісне внутрішнє покриття, що легко миється простою губкою. Тому утримувати модель у чистоті не складе великої праці. Для вашої зручності в моделі передбачено таймер та сигнал закінчення приготування. Надійне механічне управління (модель має два зручні важелі управління з нанесеною поруч інформацією).
Характеристики Liberton LMW-2078M:
- Функції: мікрохвилі
- Тип керування: механічне
- Об'єм: 20 л
- Потужність НВЧ: 700 Вт
- Додаткові функції: функція розморожування
- Таймер: 30 хв
- Кількість рівнів потужності: 6
- Внутрішнє покриття: сіра емаль
- Діаметр поворотної підставки 24,5 см
- Колір: сталевий, чорний
- Розміри виробу (ШхВхГ): 45,2 х35, 8х26, 2 см
- Розміри упаковки (ШхВхГ): 49,6 х38х29, 2 см
- Вага нетто: 11.00
- Вага брутто: 11.9
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Liberton |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Гриль | Ні |
| Конвекція | Ні |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Ні |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Підтримання температури | Ні |
| Приготування на пару | Ні |
| Очищення парою | Ні |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Інвертор | Ні |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Відкидна |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 352 мм |
| Ширина | 452 мм |
| Глибина | 262 мм |
| Вага | 11 кг |
- Ціна: 5 620 ₴

