Дорожня міні праска з функцією вертикального відпарювача Maestro MR-317T 1100Вт Фіолетовий
-50%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня міні праска з функцією вертикального відпарювача Maestro MR-317T 1100Вт Фіолетовий - складана ручка
Дорожня праска Maestro MR-317T має стильний дизайн і стане відмінним помічником як вдома, так і у відрядженнях, поїздках і т.д. Матеріал підошви з антипригарним покриттям. Функціональність, дизайн та відповідність стандартам якості гарантують надійність та зручність використання цього приладу.
Характеристики Maestro MR-317T:
- Потужність: 220-240 В, ~50 Гц, 900-1100 Вт
- Новий сучасний дизайн
- Робочі режими: сухе прасування, розбризкування, відпарювання
- Регулятор температури
- Підошва з антипригарним покриттям
- Ручка складається для зберігання
- Ідеально підходить для подорожей
- З подвійною напругою
- Габарити (ВхШхГ): 12.5 x 9 x 19.5см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Тип | Дорожній |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Матеріал підошви праски | кераміка |
| Функція автовідключення | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип живлення | Мережа 115 В, Мережа 220 В |
| Складна ручка | Так |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Бездротова технологія | Ні |
| Суха прасування | Так |
| Наявність дисплея | Ні |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 125 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 195 мм |
- Ціна: 1 035 ₴

