Б'юті-кейс для інструментів та косметики 30*25*24 см з еко-шкіри на 7 відсіків Червоний
-50%




У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Б'юті-кейс для інструментів та косметики 30*25*24 см з еко-шкіри на 7 відсіків Червоний
Багатофункціональний б'юті-кейс для зберігання косметики виготовлений з високоякісного легкого алюмінію та еко-шкіри і призначений для зручного зберігання інструментів і косметики, комфортабельний в пересуванні. Органайзер має кілька відсіків, що дозволяє зберігати всі необхідні речі в одному місці, забезпечуючи порядок і легкий доступ до них.
Практичний чемодан має оригінальний дизайн (7 відділень) та надійно збереже всі ваші найдрібніші деталі.
Незамінний для фахівців різних напрямів:
- візажисти;
- перукарі;
- нейл-майстри;
- косметологи;
- лешмейкеры.
Переваги:
- Висока якість матеріалів.
- Зносостійка екошкіра з ефектною текстурою.
- Продумана конструкція для організації робочого простору.
- Легкий та компактний дизайн.
Характеристики:
- Матеріал: метал/текстиль
- Розмір (ДШВ): 30 см x 25 см x 24 см
- Призначення: для зберігання косметики, аксесуарів, прикрас та інших дрібних предметів
- Укомплектований органайзером на 7 відсіків з 4-ма розсувними нішами, які легко виймаються з сумки.
- Внутрішнє оздоблення органайзера - кожзам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Б'юті-кейс |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Метал |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Б'юті-кейс |
| Тип конструкції | Розкладний багаторівневий |
| Матеріал корпусу | метал/текстиль |
| Матеріал внутрішнього оздоблення | Кожзам |
| Форма | Прямокутна |
| Кількість відділів | 7 |
| Тип замка | Металевий клямчастий |
| Кількість замків | 2 |
| Ручка для перенесення | Да |
| Тип ручки | комфортна ручка |
| Тип поверхні | Текстурована (геометричний рельєф) |
| Влагозащита | Да |
| Ударостійкий корпус | Да |
| Призначення | для косметики |
| Особливості | розкладна система секцій |
| Стиль | Професійний |
- Ціна: 3 060 ₴
