Сітка для сушіння складна підвісна на 3 яруси для риби овочів грибів фруктів 30×30×60 см антимоскітна компактна Синій
-50%



У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сітка для сушіння складна підвісна на 3 яруси для риби овочів грибів фруктів 30×30×60 см антимоскітна компактна Синій
Сітка Для Сушіння - це Сушарка для риби, грибів, сухофруктів з кріпленням для підвішування, ярусної конструкції. Призначена для приготування в'яленої риби, сушіння грибів та фруктів. Полиці всередині конструкції дозволяють рівномірно розподілити продукти, що просушуються, а дрібні осередки сітки запобігають попаданню комах всередину. Сітка сушарки виготовлена із поліетилену. Блискавка розстібається з обох боків. Зверху сушарки є мотузка для підвішування. Сушарка компактно складається і не займе багато місця під час транспортування.
Переваги :
- 3 секції дозволять сушити різні продукти;
- є місце для піддону внизу;
- гігієнічність;
- Зручність і комфорт.
Характеристики:
- безпечний (нетоксичний) матеріал;
- кріплення для підвішування;
- Дозволяє рівномірно розподілити продукти, що просушуються;
- Дрібні осередки сітки запобігають попаданню комах усередину;
- закривається на блискавку, що розстібається з двох сторін;
- Колір синій;
- Розмір: 30×30×60 см
- 3 відсіки + відділ для піддону.
- матеріал: поліестер;
- можна сушити м'ясо, ягоди, фрукти, гриби;
- подвійне дно конструкції передбачає можливість встановлення піддону;
- осередки поліетиленової сітки: 3 мм;
- легко мити і прати після використання;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Кількість секцій | 3 |
| Основні | |
| Тип сітки | Відкривна |
| Кількість стулок | 3 |
| Колір | Синій |
| Призначення | для риби, фруктів, овочів, грибів, квітів |
- Ціна: 296 ₴
