Сітка для сушіння A-PLUS 40 FDN складна підвісна на 3 яруси для риби овочів грибів фруктів 40×40×65 см Синій
-50%




У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сітка для сушіння A-PLUS 40 FDN складна підвісна на 3 яруси для риби овочів грибів фруктів 40×40×65 см Синій
Сітка Для Сушіння - це Сушарка для риби, грибів, сухофруктів з кріпленням для підвішування, ярусної конструкції. Призначена для приготування в'яленої риби, сушіння грибів та фруктів. Полиці всередині конструкції дозволяють рівномірно розподілити продукти, що просушуються, а дрібні осередки сітки запобігають попаданню комах всередину. Сітка сушарки виготовлена із поліетилену. Блискавка розстібається з обох боків. Зверху сушарки є мотузка для підвішування. Сушарка компактно складається і не займе багато місця під час транспортування.
Переваги :
- 3 секції дозволять сушити різні продукти;
- є місце для піддону внизу;
- гігієнічність;
- Зручність і комфорт.
Характеристики:
- Тип: Підвісна сушарка
- Кількість секцій: 3 великі, 1 маленька
- Тип секцій: Лоток
- Матеріал: Сітка
- Розміри: 40×40×65 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 650 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Кількість секцій | 3 |
| Основні | |
| Тип сітки | Відкривна |
| Кількість стулок | 3 |
| Колір | Синій |
| Призначення | для риби, фруктів, овочів, грибів, квітів |
- Ціна: 296 ₴
