Сітка для сушіння складна підвісна на 5 ярусів для риби овочів грибів фруктів 50×50×98 см Синій
-50%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сітка для сушіння складна підвісна на 5 ярусів для риби овочів грибів фруктів 50×50×98 см Синій
Сітка Для Сушіння - це Сушарка для риби, грибів, сухофруктів з кріпленням для підвішування, ярусної конструкції. Призначена для приготування в'яленої риби, сушіння грибів та фруктів. Полиці всередині конструкції дозволяють рівномірно розподілити продукти, що просушуються, а дрібні осередки сітки запобігають попаданню комах всередину. Сітка сушарки виготовлена із поліетилену. Блискавка розстібається з обох боків. Зверху сушарки є мотузка для підвішування. Сушарка компактно складається і не займе багато місця під час транспортування.
Переваги :
- 5 секцій дозволять сушити різні продукти;
- є місце для піддону внизу;
- гігієнічність;
- Зручність і комфорт.
Характеристики:
- Тип: Підвісна сушарка
- Кількість секцій: 5
- Тип секцій: Лоток
- Матеріал: Сітка
- Розміри: 50×50×98 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 980 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Кількість секцій | 5 |
| Основні | |
| Тип сітки | Відкривна |
| Кількість стулок | 5 |
| Колір | Синій |
| Призначення | для риби, фруктів, овочів, грибів, квітів |
- Ціна: 547 ₴





