Лампа для сушіння гель-лаку SUN 2C UV+LED з таймером і сенсорним датчиком руху 48 Вт Білий





Лампа для сушіння гель-лаку SUN 2C UV+LED з таймером і сенсорним датчиком руху 48 Вт Білий
Манікюрна лампа призначена для сушіння гель-лаку, основи та фінішного покриття, а також використовується при процедурі нарощування нігтів. Лампа відрізняється високою продуктивністю та ефективністю. Ви можете використовувати її для домашнього та професійного нарощування та корекції нігтів та простого та складного нейл-дизайну. У лампі встановлено 33 світлодіоди. Елементи розташовані так, щоб у камері лампи не було "мертвих зон": це дозволяє отримати якісну полімеризацію. Подвійна довжина хвилі 365+405 nm забезпечує пряму полімеризацію у всіх матеріалах.Задня частина камери закрита, тому ви можете бути спокійними за термін придатності матеріалів для нарощування та фарбування нігтів, з якими працюєте. Лампа має все необхідне, щоб процедура нарощування та покриття нігтів шелаком була максимально зручною. Устаткування забезпечує максимальний комфорт для роботи із клієнтом. Зручний ергономічний дизайн дозволяє легко висушувати всю руку одразу. На поверхні корпусу передбачено антиковзне покриття.
Характеристика:
- Кількість діодів: 33 шт. (48 Вт)
- Таймер: 10, 30, 60, 90 сек
- Вага:477 гр
- Термін служби: 50 000 годин
- Матеріал корпусу: пластик
- Розміри 200 х 170 х 100 мм
- Колір: Фуксія, з відбивачем
- Тип живлення: 220 В, 50/60 гц
- Додатково: знімне дно на магнітах.
Комплектація
- Лампа для манікюру
- Кабель живлення
- Інструкція
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Вид обладнання | LED/UV |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 48 Вт |
| Додаткові функції | Сенсор датчика руху, Висувне дно, Захист від перегріву |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вага | 0.477 кг |
| Максимальний час установки таймера | 90 сек |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | SUN |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість світлодіодів | 33 шт. |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Кількість ультрафіолетових ламп | 1 шт. |
| Таймер | Так |
- Ціна: 961 ₴

