Комплект покривало стьобане 200×230 см з 2 наволочками 50×70 см муслін-жатка євро розмір Голубий
-50%


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект покривало стьобане 200×230 см з 2 наволочками 50×70 см муслін-жатка євро розмір Голубий
Стильне та практичне покривало з мусліну-жатки — ідеальний варіант для вашої спальні. Легке, приємне до тіла, не потребує прасування та гарно тримає форму.Універсальне покривало, яке ідеально доповнить будь-яку спальню. Легке, приємне до тіла та виглядає дуже акуратно і дорого.Ідеальний варіант для щоденного використання та затишку у вашій спальні.
Переваги:
- Дихаюча та ніжна тканина — комфорт навіть у спеку
- Не потребує прасування (ефект жатки)
- Легке, але добре тримає форму
- Не парить і приємне до шкіри
- Стильно виглядає на ліжку
- Підходить як покривало і як легка ковдра
Характеристики:
- Тканина: муслін-жатка
- Розмір покривала: 200×230 см
- Наволочки: 2 шт. (50×70 см)
- Тип: стьобане
- Сезон: всесезонне
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Матеріал | Муслін |
| Розмір | Євро |
| Колір | Блакитний |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Ширина | 200 см |
| Довжина | 230 см |
| Бахрома | Немає |
| Машинне прання | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Покривало |
| Наволочка | |
| Наволочка | 2 шт-50*70 см |
- Ціна: 1 109 ₴
